Je mi 16 let a flat out 2 hraji už přes 3 roky . Nejvíc mě baví hry po síti a moje nejoblíbenější tratě jsou např. Water Canal 1 , Speedway Left a Timberlands 1 .
Server je:

 
 
 

Návody

Jak mít barevný nick !
Není to nic složitého pouze stačí kdyz si založíte nový profil a před vaši přezdívku si dáte tento kód : #391 . Barevný nick se ale nebude zobrazovat všude . Zobrazuje se např. po závodu kdyz odjedete tak jak máte kdo byl nejlepším drtikolem , kdo mel nejrychlejší čas apod . Na hře po síti se zobrazuje barevný nic pouze kdyz je na serveru nastaven mod pro turnaj .

Jak si dát cheaty do hry :
Jednoduše si spustťte hru , odklepněte svůj profil a dejte předposlední tlačítko BONUSY pak jen odklepnete poslední tlačítko ZADÁNÍ KÓDŮ K BONUSŮM a tam napíšete kody které naleznete na tomto webu v rubrice Cheaty .

Jak zneškodnit soupeře !
Jak se zbavit soupeře při závodů je mnoho způsobů a tak vám zde napíšeme 2 nejatraktivnější které se vám z 80% jistě povedou .
1) Při rozjíždění ze startu mírně zajeďtě k soupeři a "štouchněte" zadek auta soupeře z boku . Soupeřovo auto se tak otočí na druhou stranu a strácí tak drahé vteřiny ! Tento postup můžete využívat i při jízdě pokud se vám podaří se takhle dostat k soupeři .
2) Pokud máte před sebou soupeře rozjeďte svůj vůz na plné otáčky a případně použijte nitro , naražte ze zadu do soupeře ten pak následovně "odlítne" někdy se to nemusí povést je to tak dukaz toho ze jste byli málo rozjeti a nemeli jste dostatečnou vzdálenost a tak soupeře pouze popostrčíte .